Zapowiedź filmu "Nieoczekiwane"

"Nieoczekiwane" - film w reżyserii Mateusza Buławy zrealizowany w Oddziale Klinicznym Noworodków, Wcześniaków z Intensywną Terapią Noworodka wraz z Wyjazdowym Zespołem "N" Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. Jana Biziela.

Mateusz Buława jest niezależnym twórcą filmów dokumentalnych. Ponad 2 lata temu trafił do naszego Szpitala, gdzie zrealizował swój najnowszy film dokumentalny opowiadający o narodzinach z perspektywy wcześniaka.

Oddział Kliniczny Noworodków, Wcześniaków z Intensywną Terapią Noworodka wraz z Wyjazdowym Zespołem "N"

Spot informacyjny dotyczący Oddziału Klinicznego Noworodków, Wcześniaków z Intensywną Terapią Noworodka wraz z Wyjazdowym Zespołem "N"

Udar Mózgu - Czas Jest Ważny

Stowarzyszenie Udarowcy - Liczy się wsparcie prowadzi największą kampanię filmową związaną z tematyką udarów mózgu w Polsce.
Niezwykle istotny film ukazujący istotę czasu w leczeniu udarów mózgu a także możliwości pomocy w przypadku wystąpienia tej choroby.
Film zawiera wypowiedzi ekspertów lek. med. Violetta Palacz-Duda oraz dr hab. n. med. Adam Kobayashi.

Rak prostaty to nie wyrok!

Szpitale Uniwersyteckie nr 1 i 2 w Bydgoszczy przystąpiły do programu badań profilaktycznych pod hasłem "Rak prostaty to nie wyrok". Program jest współfinansowany przez samorząd województwa ze środków promocji i ochrony zdrowia. Patronat medialny objęła Telewizja Polska Oddział w Bydgoszczy.

Program wykrywania wczesnego zapalenia stawów

Materiały informacyjne dotyczące Programu Wykrywania Wczesnego Zapalenia Stawów

znalezionych: 5 na 1 stronach